Inwestycje Wrocław

Towarzystwo Aviva proponuje nowoczesne i kompleksowe produkty inwestycyjne pozwalające na efektywne pomnażanie kapitału - z szerokim wachlarzem możliwości i potencjalnie wyższymi niż oprocentowanie lokat bankowych, zyskami w średnim lub długim horyzoncie czasowym.

Fundusze inwestycyjne

Efektywny sposób pomnażania oszczędności niezależnie od horyzontu inwestycyjnego.

Fundusze inwestycyjne Aviva Investors to prosta, tania i zyskowna metoda inwestowania oszczędności w różne instrumenty finansowe, niezależnie od horyzontu planowanych inwestycji.

Fundusze inwestycyjne zapewniają bezpieczeństwo i profesjonalne zarządzanie powierzonym kapitałem, łatwy szybki dostęp do zgromadzonych środków, a także relatywnie wyższą dochodowość i niższe koszty w porównaniu z indywidualnym inwestowaniem na giełdzie. Są też znakomitą alternatywą dla długoterminowych lokat bankowych.

Produkty ubezpieczeniowo – inwestycyjne

Efektywne inwestowanie już zgromadzonego kapitału z dodatkowym ubezpieczeniem na życie.

Ubezpieczenia inwestycyjne łączą efektywne inwestowanie już zgromadzonego kapitału z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci ubezpieczenia życia.

Ubezpieczenia inwestycyjne to oferta dla poszukujących możliwości inwestowania posiadanych środków i systematycznego zwiększania ich wartości dzięki nowoczesnym instrumentom finansowym, takim jak ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Długoterminowe inwestowanie środków pozwala na zgromadzenie kapitału, który może być podstawą do rozpoczęcia nowych przedsięwzięć lub realizacji swoich planów czy marzeń.

Ubezpieczenia Aviva Wrocław. Z przyjemnością udzielę Państwu wyczerpujących informacji na temat bogatej oferty ubezpieczeniowej Grupy Aviva. Proszę o kontakt : Urszula Swaryczewska Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Wrocław Tél. 71 372 38 76 Tel.kom. 601 87 72 38 76 Mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.