Ubezpieczenia dla firm Wrocław

Ubezpieczenia dla firm Aviva to elastyczne rozwiązania dla przedsiębiorstw niezależnie od ich wielkości i profilu działalności.

Ubezpieczenia grupowe pracowników

Istotą grupowych ubezpieczeń na życie jest objęcie ochroną grupy ludzi w pewien sposób ze sobą związanych (np. pracowników jednego zakładu pracy) poprzez zawarcie jednej umowy ubezpieczenia. Dzięki temu możliwe jest obniżenie kosztów, zarówno ochrony ubezpieczeniowej (poprzez rozproszenie ryzyka na większą liczbę osób), jak również kosztów zawarcia i późniejszej obsługi umowy.

Bardzo często umowy ubezpieczenia grupowego pełnią również dodatkową funkcję oszczędnościowo-inwestycyjną. Dzięki takiej umowie osoby ubezpieczone mają w ramach jednego produktu finansowego nie tylko zapewnioną ochronę ubezpieczeniową, ale również gromadzą i pomnażają kapitał, który w przyszłości może posłużyć inansowaniu dodatkowych świadczeń emerytalnych. >> Ubezpieczenia grupowe pracowników.

Ubezpieczenia wspólników - „krzyżowe polisy na życie”

Ubezpieczenia wspólników spółek cywilnych, jak i spółek prawa handlowego (np. spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjna, komandytowa, jawna). Jest to ubezpieczenie zawierane w formie tzw. „krzyżowej polisy na życie”, które ma na celu zapewnienie płynności finansowej spółki w razie śmierci jednego z jej wspólników. >>Ubezpieczenia wspólników

Ubezpieczenia Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Kompleksowa oferta ubezpieczeniowa skierowana do prowadzących małe i średnie firmy. >>  Ubezpieczenia małych i średnich firm

Ubezpieczenia majątku firmy - Ochrona obejmuje mienie służące do prowadzenia działalności gospodarczej – m.in. budynki, środki obrotowe, maszyny, urządzenia. << Ubezpieczenia mienia firmy.

Ubezpieczenie OC firmy - Ochrona przedsiębiorcy przed negatywnymi skutkami finansowymi roszczeń zgłaszanych przez osoby trzecie, na skutek szkód osobowych i rzeczowych wyrządzonych w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. << Ubezpieczenia OC firmy

Ubezpieczenia korporacyjne

Oferta ubezpieczeń korporacyjnych adresowana do zakładów produkcyjnych, przedsiębiorstw handlowych, przewozowych, banków i instytucji finansowych, firm budowlanych i usługowych, właścicieli i zarządców nieruchomości oraz innych podmiotów gospodarczych. Ubezpieczenia te obejmują : ubezpieczenie mienia, ubezpieczenia techniczne, ubezpieczenie prac budowlano-montażowych, ubezpieczenie maszyn i urządzeń od awarii, ubezpieczenie OC (deliktowej), ubezpieczenia utraty zysku, ubezpieczenia mienia w transporcie. >> Ubezpieczenia korporacyjne

 


Z przyjemnością udzielę Państwu wyczerpujących informacji na temat bogatej oferty ubezpieczeniowo - inwestycyjnej Grupy Aviva. Proszę o kontakt :

Urszula Swaryczewska Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Wrocław

Tél. 71 372 38 76

Tel.kom. 601 87 72 38 76

Mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.