Ubezpieczenia emerytalne - oszczędzanie na prywatną emeryturę

Ubezpieczenia emerytalne to ubezpieczenia dające możliwość długoterminowego gromadzenia i pomnażania kapitału z przeznaczeniem ich wykorzystanie na emeryturę.

Ubezpieczenia emerytalne pozwalają na oszczędzanie na prywatną emeryturę w fomie ubezpieczenia lub w formie funduszy inwestycyjnych.

Ubezpieczenia emerytalne w formie ubezpieczenia – to długoterminowe programy systematycznego oszczędzania połączone z ubezpieczeniem Twojego życia. To propozycja dla osób, które już dziś chciałyby zacząć regularnie odkładać pieniądze, by za kilka, kilkanaście lat móc nie tylko utrzymać swój obecny standard życia, ale także realizować najskrytsze marzenia.

Ubezpieczenia emerytalne w fomie funduszy inwestycyjnych – to prosty sposób na regularne oszczędzanie, który pozwala odkładać niewielkie kwoty i inwestować je w wybrany fundusz inwestycyjny. Jest to rozwiązanie dla osób, które planują znaczne wydatki w perspektywie 5-10 lat (np. kupno mieszkania, samochodu czy dodatkowa emerytura) i nie chcą na bieżąco znacznie obciążać domowego budżetu.

Ubezpieczenia Aviva Wrocław. Z przyjemnością udzielę Państwu wyczerpujących informacji na temat bogatej oferty ubezpieczeniowej Grupy Aviva. Proszę o kontakt : Urszula Swaryczewska Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Wrocław Tél. 71 372 38 76 Tel.kom. 601 87 72 38 76 Mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.