Ubezpieczenia małych i średnich firm Wrocław

Towarzystwo Aviva opracowało kompleksową ofertę ubezpieczeniową skierowaną do prowadzących małe i średnie firmy.

Zakres ubezpieczenia i opcje dodatkowe zależą od indywidualnych potrzeb Klienta i charakteru prowadzonej przez niego działalności.

Ubezpieczenia mienia

Ochrona obejmuje mienie służące do prowadzenia działalności gospodarczej – m.in. budynki, środki obrotowe, maszyny, urządzenia. >> Ubezpieczenia mienia firmy

Ubezpieczenie OC

Ochrona przedsiębiorcy przed negatywnymi skutkami finansowymi roszczeń zgłaszanych przez osoby trzecie, na skutek szkód osobowych i rzeczowych wyrządzonych w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. >> Ubezpieczenie OC

Pakiet ubezpieczeń dla aptek Partner Farmaceuty

Pakiet ubezpieczeń dla aptek Partner Farmaceuty to ubezpieczenie skierowane do przedsiębiorców prowadzących apteki, z dopasowanym do charakteru działalności zakresem, na bardzo korzystnych warunkach.

Pakiet ubezpieczeń dla dealerów samochodowych Partner Autodealera

Pakiet ubezpieczeń dla dealerów samochodowych Partner Autodealera to pakiet ze specjalną ochroną dostosowaną do potrzeb przedsiębiorcy – w zakresie OC i mienia oraz atrakcyjną składką.

Pakiet ubezpieczeń dla Wspólnot Mieszkaniowych

Partner Wspólnoty Mieszkaniowej to pakiet przygotowany w celu ubezpieczenia budynków mieszkalnych oraz odpowiedzialności cywilnej.

Ubezpieczenia Aviva Wrocław. Z przyjemnością udzielę Państwu wyczerpujących informacji na temat bogatej oferty ubezpieczeniowej Grupy Aviva. Proszę o kontakt : Urszula Swaryczewska Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Wrocław Tél. 71 372 38 76 Tel.kom. 601 87 72 38 76 Mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.