Ubezpieczenie majątku firmy Wrocław

Ubezpieczenie mienia firmy

Ochrona obejmuje budynki, budowle, lokale, maszyny, urządzenia, wyposażenie, które służą do prowadzenia działalności gospodarczej, a także środki obrotowe, nakłady adaptacyjne, mienie osób trzecich, rzeczy prywatne pracowników i gotówkę.

Zakres ubezpieczenia przewidujący w opcji podstawowej ubezpieczenie mienia od pożaru i innych zdarzeń losowych, od kradzieży z włamaniem i rozboju, sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk czy odpowiedzialności cywilnej, może zostać rozszerzony o szereg klauzul dodatkowych. Ubezpieczenie mienia od wandalizmu, stłuczenia czy przepięcia, to tylko kilka opcji, o które może zostać rozszerzona polisa ubezpieczeniowa.

 

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk

Stacjonarny sprzęt elektroniczny, przenośny, dane i zewnętrzne nośniki danych oraz koszty ich odtworzenia mogą zostać objęte ochroną od szkód spowodowanych przez szereg zdarzeń losowych. Pożar, zalanie, kradzież z włamaniem, przepięcie, upuszczenie sprzętu, błąd w obsłudze to tylko kilka zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową.

Przenośny sprzęt elektroniczny obejmowany jest ochroną również poza miejscem ubezpieczenia tj. od zdarzeń występujących na terenie RP.

Ubezpieczenia Aviva Wrocław. Z przyjemnością udzielę Państwu wyczerpujących informacji na temat bogatej oferty ubezpieczeniowej Grupy Aviva. Proszę o kontakt : Urszula Swaryczewska Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Wrocław Tél. 71 372 38 76 Tel.kom. 601 87 72 38 76 Mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.